Aktuality

Setkání v Číně

Ve dnech 11. až 13. června se Naivní divadlo Liberec prostřednictvím Stanislava Doubravy zúčastnilo kulturního setkání v Číně, které se konalo u příležitosti druhého Fóra umělecké spolupráce mezi Čínou a zeměmi střední a východní Evropy.

Řekl bych nějakej vtip

Poslední týden v červnu bude již tradičně patřit festivalům. Nejdříve zahrajeme na Divadle evropských regionů v Hradci Králové (27. června) a o tři dny později otevřeme festival Loutkářská Chrudim.

I tentokrát bude začátek prázdnin před radnicí patřit loutkovému divadlu. V rámci tradičního Léta na náměstí zde zahrajeme Budulínka a dvojici pohádek Jak chodil Kuba za Markytou a Tři přadleny. Těšíme se na viděnou v sobotu 7. a 14. července!

Eva Vlasáková - TAK nebo i TAK

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů české autorky Evy Vlasákové s názvem TAK nebo i TAK – kresby a grafika. Zastavení na výstavě proběhne ve foyer Naivního divadla v úterý 25. září po představení α farma v podání plzeňského Divadla ALFA (začátek představení v 19:30 hodin).

Jsou místa oblíbená tmou

V pátek 15. června jsme se zúčastnili mezinárodního festivalu Skupova Plzeň, ze kterého si naše divadlo přivezlo dvě významná ocenění, a to za představení Jsou místa oblíbená tmou, kde nikdy a nic na ostrovech se skrývá odlehlých.