Aktuality

V dubnu se můžete těšit nejen na naše pohádky, ale také na oblíbené inscenace spřátelených divadel Alfa z Plzně a Draku z Hradce Králové. To vše na našem YouTube kanálu Naivní divadlo Liberec dětem.

3. dubna od 10:00 do 12:00 hodin - Jak chodil Kuba za Markytou a Tři přadleny (Naivní divadlo)
5. dubna od 8:00 do 20:00 - Zlatovláska (Divadlo Drak)
10. a 11. dubna - Babu a papoušek (Naivní divadlo)
17. a 18. dubna - Tři siláci na silnici (Divadlo Alfa)

24. a 25. dubna - Medová královna (Divadlo Drak)

O nadcházejícím víkendu u nás přivítáme hosta! Alespoň tedy virtuálně. Od sobotního rána do nedělního večera můžete na YouTube Naivní divadlo Liberec dětem zdarma zhlédnout Tři siláky na silnici, rockově laděnou motorkářskou komedii z dílny plzeňského loutkového divadla Alfa. Autorem inscenace je navíc náš dramaturg a dramatik Vítek Peřina!

Až půjdete okolo, nakoukněte nám do oken!

Po Alibabovi a čtyřiceti loupežnících a inscenaci Čechy leží u moře se nám v oknech zabydlely labutě. Při cestě Moskevskou ulicí (ideálně po setmění) nyní můžete zavzpomínat na legendární pohádku Labutí jezírko

Pohádka o Raškovi

Pohádka o Raškovi míří do Prahy!

Ve čtvrtek 22. dubna se zúčastníme festivalu pro děti a jejich dospělé s názvem Dítě v Dlouhé 2021, který se letos uskuteční online. Profesionálně natočený videozáznam Pohádky o Raškovi mohou diváci zhlédnout v rámci festivalového programu v časech 10:00 a 18:00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit zde

Od ledna jsme pro Vás intenzivně zkoušeli novou inscenaci Lišák Renard a nyní hrdě oznamujeme, že je hotová!

Bohužel divadla jsou stále zavřená a konec vládních opatření v nedohlednu. Lišák i diváci si tedy musí na premiéru ještě počkat.

Do té doby nabízíme alespoň malou ochutnávku v podobě fotografií (dále v článku) a lišákovské reprotáže o tom, jak vlastně taková loutková inscenace vzniká.