Aktuality

Z důvodu nařízení vlády v souvislosti s COVID 19 se dne 4. února 2021 ruší představení Dejvického divadla Dealer's Choice. O náhradním termínu se v současné době jedná.

V sobotu 16. 1. začínáme s našim pravidelným vysíláním z divadelního archívu. V časovém rozmezí mezi 10:00 - 12:00 hodin všeho nechte a pusťte si pohádkovou inscenaci Velbloud, ryba, slepice aneb Námořnická historie na našem youtube kanále! 

Ve spolupráci s profesionálními filmaři nově natáčíme oblíbenou Pohádku o Raškovi, kterou vám spolu s dalšími inscenacemi pustíme online v průběhu února. Termíny a časy ještě upřesníme, do té doby si můžete pošmourné zimní večery zpříjemnit sledováním ostatních pohádek na našem YouTube s názvem Naivní divadlo Liberec Dětem.

 

 

Do nového roku jsme v Naivním divadle vstoupili pěkně zostra! Nejenže pro vás tento týden nově natáčíme záznam legendární Pohádky o Raškovi, ale také jsme zahájili zkoušení nové loutkové inscenace Lišák Renard.

Vážení diváci, vzhledem k opatřením vlády nemůžeme hrát, tak tedy otevíráme opět náš youtube kanál, kde si můžete neomezeně pouštět naše inscenace. Je to sice slabá náplast, ale věříme, že všechno dobře dopadne a uvidíme se brzy u nás v divadle.

https://www.youtube.com/channel/UCUXA4KvsudVekDQ9IZtPINg

Kromě představení se můžete podívat i na báječný dokument Naivní divadlo Liberec, který vznikl k loňskému 70. výročí jeho vzniku.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12547851333-naivni-divadlo/