Aktuality

70 let Naivního divadla Liberec

Naivní divadlo Liberec si letos připomíná 70 let od svého založení. Oslavy tohoto významného jubilea se uskuteční na konci listopadu, jejich součástí bude hned několik zajímavých akcí.

Další skvělá zpráva! Michaela Homolová za režii inscenace pro nejmenší Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! získala Cenu Divadelních novin!

Divadlo Alfa - Tajemný hrad v Karpatech

Listopadový Večer v Naivním bude patřit plzeňskému Divadlu Alfa. Tentokrát se mohou diváci těšit na Tajemný hrad v Karpatech, komediálně-parodickou adaptaci stejnojmenného románu průkopníka vědecko-fantastické literatury Julese Verna. Hraje se ve čtvrtek 14. listopadu v 19:30 hodin.

Již tento pátek se zúčastníme udílení Ceny Ferdinanda Vaňka v Dejvickém divadle, kde ve 20:00 hodin uvedeme hru Masky autora Víta Peřiny a režisérky Markéty Sýkorové. 

Pouť krkonošská

Noc divadel, která se uskuteční po celé České republice v sobotu 16. listopadu, si u nás užijí malí i velcí diváci. Pro děti od 4 let zahrajeme v 16:00 hodin loutkovou hudební pohádku Budulínek, v 18:00 hodin uvedeme naší novou hru Pouť krkonošská, která je určena divákům od 13 let a dospělým.