Aktuality

Do nového roku máme pro návštěvníky NDL přichystanou ve foyer divadla překrásnou výstavu s názvem Ze šuplíku do šuplíku. Bude věnována oceňované ilustrátorce dětských knih Andree Tachezy, která je od roku 2005 podepsána pod výtvarnou podobou více než tří desítek knih pro děti.

V sobotu 18. ledna v 17:00 hodin se v Naivním divadle uskuteční druhá premiéra probíhající jubilejní 70. sezóny. Novinka na repertoáru NDL se jmenuje Hvězdný posel a je inspirována knihou světově proslulého výtvarníka a autora knížek pro děti, Petra Síse.

NAIVNí DIVADLO PŘEJE VŠEM SVÝM MALÝM I VELKÝM DIVÁKŮM PŘIJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Ředitel Naivního divadla, Stanislav Doubrava, si o 70. výročí Naivního divadla i svém vlastním životě v českých loutkových divadlech, povídal s Veronikou Štefanovou v rozhlasovém pořadu VIZITKA na stanici Vltava. 

V pátek 29. listopadu v Naivním divadle vyvrcholily oslavy našich sedmdesátých narozenin programem pro pozvané hosty z řad bývalých zaměstnanců, divadelních kolegů a odborníků či prostě jen přátel Naivního divadla. Do NDL zavítali rovněž vrcholní představitelé Statutárního města Liberec (primátor města, pan Jaroslav Zámečník, náměstek pro kulturu, pan Ivan Langr), Libereckého kraje (náměstkyně pro kulturu, paní Květa Vinklátová) či Ministerstva kultury (paní Nataša Zichová).