Aktuality

V úterý 18. září 2018 zveme diváky na představení α farma v podání plzeňského Divadla Alfa. Hraje se ve Studiu NDL jako první Večer v Naivním nové sezóny od 19:30 hodin.

Eva Vlasáková - TAK nebo i TAK

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů české autorky Evy Vlasákové s názvem TAK nebo i TAK – kresby a grafika. Zastavení na výstavě proběhne ve foyer Naivního divadla v úterý 18. září od 18:30 hodin, poté jste srdečně zváni na představení α farma v podání plzeňského Divadla ALFA (začátek představení v 19:30 hodin).

ŽLUTÉ - MODRÁ - ZELENÝ

Naivní divadlo Liberec se ve středu 12. září 2018 zúčastnilo Festivalu Divadlo Plzeň, kde v 15:30 a 17:00 hodin zahrálo experimentální inscenaci ŽLUTÉ – MODRÁ – ZELENÝ.

Festival Synergura 2018

Naivní divadlo se s velkým úspěchem představilo na Mezinárodním loutkářském festivalu Synergura v německém Erfurtu s inscenací Čechy leží u moře.

Setkání v Číně

Ve dnech 11. až 13. června se Naivní divadlo Liberec prostřednictvím Stanislava Doubravy zúčastnilo kulturního setkání v Číně, které se konalo u příležitosti druhého Fóra umělecké spolupráce mezi Čínou a zeměmi střední a východní Evropy.