Aktuality

V sobotu 21. května v 17:00 hodin slavnostně uvedeme třetí a zároveň poslední novinku této sezóny s názvem Dodo. Děti i rodiče se mohou těšit na dobrodružnou loutkovou hru, ve které se společně s dvojicí hlavních hrdinů vydají na fantazijní výpravu do říše vyhynulých zvířat, a to až na daleký ostrov Mauricius.

Spolek divadelní improvizace Imjoy uvede v Naivním divadle v krátkém čase již podruhé celovečerní představení, tentokrát ve stylu severských krimi příběhů. Vše vznikne přímo před vašima očima!

Večer v Naivním se uskuteční v sobotu 28. května v 19:30 hodin ve Studiu NDL a je určen divákům od 13 let. 

Vstupenky rezervujte zde.

Na konci května se naše divadlo představí v polské Wroclawi, a to v rámci 6. ročníku festivalu "Przeglądzie Nowego Teatru dla Dzieci". Na festivalu zahrajeme 28. května v 11:00 a 12:30 hodin představení pro nejmenší diváky od dvou let s názvem Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

Jsou životní jubilea, která se slaví pouze jednou za život. A tak se sluší si na ně pořádně přivstat. V neděli 15. května slavil Stanislav Doubrava, náš „donedávna dlouholetý pan ředitel“, sedmdesátiny! A věřte nebo ne, musel kvůli nim vstávat už v půl páté ráno!

Pro velký zájem jsme se rozhodli v květnu zařadit náš Jukebox hned dvakrát!

Moderovaný hudební kvíz a zároveň energií nabitý divadelní koncert v podání celého souboru a řady dalších zaměstnanců NDL se uskuteční v úterý 10. května a ve čtvrtek 26. května v 19:30 hodin. Přijďte si s námi zazpívat, zatančit, zkrátka si to užít!