Aktuality

Vážení diváci,

v tuto chvíli můžete rezervovat vstupenky na září i říjen, a to na našem webu v sekci program nebo osobně na pokladně divadla.

Pokladna je otevřena ve všední dny od 10:00 do 17:00 hodin nebo 1 hodinu před představením.

Předprodej na listopad začne v pondělí 10. října 2022 v 10:00 hodin.

Těšíme se na viděnou!

V úterý 27. září se stou reprízou definitivně rozloučíme s oblíbenou inscenací BABU A PAPOUŠEK. Přijďte si s námi užít detektivku z nočního velkoměsta v rytmu hip-hopu, kterou před deseti lety v NDL připravil tým pod vedením režiséra a autora Petra Vodičky - výprava Robert Smolík, hudba Petr Kaláb. Derniéra se uskuteční v 17:00 hodin v sále Naivního divadla. Vstupenky zde.

První říjnový víkend se zúčastníme Mezinárodního festivalu současného loutkového divadla pro děti a dospělé "Bábkarská Bystrica" na Slovensku. Na tomto prestižním festivalu s dlouholetou tradicí uvedeme v neděli 2. října 2022 v 16:00 hodin inscenaci Kabinet zázraků neboli Orbis pictus. 

Nominace na Ceny Thálie 2022 jsou venku! A my vám můžeme prozradit, že mezi nominovanými v kategorii Loutkové divadlo je náš Antonín Týmal za role: Mladý lesní adjunkt, Mladý vlk a další v inscenaci Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!

Ceny Thálie se budou udělovat v sobotu 8. října od 20:00 hodin v historické budově Národního divadla v přímém přenosu na ČT1. 

V sobotu 15. října v 17:00 hodin srdečně zveme děti i dospělé na slavnostní premiéru nové inscenace Pavlik, Bobby a duchové města. Dobrodružná detektivka autora a zároveň režiséra Petra Vodičky (v NDL např. Babu a papoušek, Tristan a Isolda aj.) se odehrává v kulisách nočního velkoměsta a je určena divákům od 7 let. Těšit se můžete na napínavou zápletku, zajímavé hrdiny a především skvělou hudbu a zpěv - operu i rap!