Aktuality

70 let Naivního divadla Liberec

Naivní divadlo Liberec si letos připomíná 70 let od svého založení. Oslavy tohoto významného jubilea se uskuteční na konci listopadu, jejich součástí bude hned několik zajímavých akcí.

Studio Ypsilon

U příležitosti oslav 70. výročí Naivního divadla zveme diváky na večerní představení Studia Ypsilon. To u nás ve čtvrtek 28. listopadu v 19:00 hodin uvede svou hudebně divadelní revue Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi.

Předvánoční Večer v Naivním si u nás můžete užít ve středu 11. prosince. Srdečně Vás zveme na originální inscenované pásmo vánočních koled S VŮNÍ PERNÍKU v podání absolventů KALD DAMU Praha. Perník u nás zavoní v 19:30 hodin!

ŠTĚDREJ VEČER NASTAL

V sobotu 14. prosince v 15:00 a 18:00 hodin se v Naivním divadle Liberec uskuteční tradiční vystoupení libereckého folklorního souboru JIZERA a dětská JIZERKA s názvem ŠTĚDREJ VEČER NASTAL aneb Veselé obrázky vánoční. Všichni jste srdečně zváni!

O hodině navíc

Vánoce bez pohádek jako by nebyly. V Naivním divadle pro Vás budeme hrát ve čtvrtek 26. prosince loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku, v sobotu 28. prosince pro nejmenší diváky od dvou let uvedeme inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!