Aktuality

V pátek 29. listopadu v Naivním divadle vyvrcholily oslavy našich sedmdesátých narozenin programem pro pozvané hosty z řad bývalých zaměstnanců, divadelních kolegů a odborníků či prostě jen přátel Naivního divadla. Do NDL zavítali rovněž vrcholní představitelé Statutárního města Liberec (primátor města, pan Jaroslav Zámečník, náměstek pro kulturu, pan Ivan Langr), Libereckého kraje (náměstkyně pro kulturu, paní Květa Vinklátová) či Ministerstva kultury (paní Nataša Zichová).

Předvánoční Večer v Naivním si u nás můžete užít ve středu 11. prosince. Srdečně Vás zveme na originální inscenované pásmo vánočních koled S VŮNÍ PERNÍKU v podání absolventů KALD DAMU Praha. Perník u nás zavoní v 19:30 hodin!

ŠTĚDREJ VEČER NASTAL

V sobotu 14. prosince v 15:00 a 18:00 hodin se v Naivním divadle Liberec uskuteční tradiční vystoupení libereckého folklorního souboru JIZERA a dětská JIZERKA s názvem ŠTĚDREJ VEČER NASTAL aneb Veselé obrázky vánoční. Všichni jste srdečně zváni!

O hodině navíc

Vánoce bez pohádek jako by nebyly. V Naivním divadle pro Vás budeme hrát ve čtvrtek 26. prosince loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku, v sobotu 28. prosince pro nejmenší diváky od dvou let uvedeme inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

Další skvělá zpráva! Michaela Homolová za režii inscenace pro nejmenší Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! získala Cenu Divadelních novin!