Aktuality

Vážení a milí diváci!

Vzhledem k vládním nařízením ruší Naivní divadlo Liberec všechna představení do 3. listopadu 2020. 

Zakoupené vstupenky na všechna zrušená představení lze vrátit na pokladně NDL až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek. V současné době je pokladna NDL UZAVŘENA. 

Omlouváme se za komplikace a těšíme se co nejdříve opět na viděnou v Naivním divadle!

Přátelé Naivního divadla, vzhledem k opatřením vlády nemůžeme hrát, tak tedy otevíráme opět náš youtube kanál, kde si můžete neomezeně pouštět naše starší inscenace. Je to sice slabá náplast, ale věříme, že všechno dobře dopadne a uvidíme se brzy u nás v divadle. Přejeme vám hodně zdraví a dávejte na sebe pozor.

https://www.youtube.com/channel/UCUXA4KvsudVekDQ9IZtPINg

Foto: Bohdan Holomíček

Vážení diváci,

vzhledem k nařízením vlády jsme museli zrušit také již jednou přeloženou premiéru inscenace Boj o oheň. Nový termín bude upřesněn později.

Vstupenky lze vrátit na pokladně NDL až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek. V současné době je pokladna NDL UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení.

Náhradní termín představení Dejvického divadla Dealer´s choice je 4. února 2021 v 19:30 hodin, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, lze vstupenky vrátit na pokladně NDL, nejdéle však do 31. října 2020.

POZOR ZMĚNA: Z důvodu vládních nařízení je od 22. 10. pokladna NDL UZAVŘENA. Vstupenky bude možné vrátit až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek.

Novou ředitelkou Naivního divadla Liberec se stane od 1. ledna 2021 dosavadní zástupkyně ředitele Ing. Kateřina Pavlů. Ta se svým projektem zvítězila v řádném výběrovém řízení, kterého se zúčastnili 4 uchazeči. Komise, složená z divadelních odborníků i politických zástupců, její projekt, který počítá na post uměleckého šéfa s režisérkou Michaelou Homolovou, jednohlasně doporučila. Rada města Liberec následně doporučení schválila na svém zasedání 6. října 2020. Gratulujeme!