Aktuality

Vážení diváci,

ve dnech 4. července – 21. srpna 2022 JE POKLADNA UZAVŘENA. V případě potřeby ve všední dny mezi 8:00–14:00 zvoňte na "Kanceláře".

Online předprodej vstupenek na září začne v pondělí 15. 8. 2022 v 10:00 hodin zde na našem webu v sekci program.

Od 22. srpna bude pokladna otevřena v běžném režimu pondělí–pátek od 10:00 do 17:00 hodin.
 

Těšíme se na Vás v nové sezóně!

Již tradičně orámují dvě naše představení prázdninové Letní hraní na náměstí Dr. E. Beneše. V neděli 3. července se před libereckou radnicí bude na liščím ocásku prohánět neposlušný Budulínek a v neděli 21. srpna ovládne centrum města kompletní liščí rodina v čele s loupeživým Lišákem Renardem. Obě představení začínají ve 20:00 hodin, konají se pouze za příznivého počasí a vstupné se při nich nevybírá. Těšíme se na Vás!

Po náročném období a řadě omezení způsobených epidemií covid-19 navazuje Naivní divadlo Liberec na své původní předpandemické plány zahraničních zájezdů. V srpnu se tak vydá hned na tři významné mezinárodní loutkové festivaly. S inscenací Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! se nejprve představí ve slovinském Mariboru, následovat bude izraelský Jeruzalém a koncem měsíce finské Helsinky.

Nenechte si ujít VÝTVARNÝ WORKSHOP PRO DĚTI v ateliéru Naivního divadla pod vedením našeho skvělého scénografa Kamila Bělohlávka!

Workshop s názvem VYROB SI SVOU LOUTKU! se uskuteční v sobotu 17. září 2022 v 10:00 hodin. Určen je dětem od 6 let, přičemž maximální možný počet je 16 dětských účastníků. Každé dítě si může na workshop, vzhledem k omezené kapacitě ateliéru, přivést jako doprovod pouze jednoho dospělého! PŘEDPOKLÁDANÁ DÉLKA WORKSHOPU JE CCA 1,5 HODINY!

V polovině června se Naivní divadlo Liberec zúčastnilo 34. ročníku Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň. V pátek 10. června ve 21:30 hodin uvedlo Jukebox, moderovaný hudební kvíz a zároveň divadelní koncert. Sobotní odpoledne 11. června patřilo loutkové komedii Lišák Renard v režii Martina Tichého. Jsme potěšeni, že porota Skupovy Plzně 2022 udělila na závěr festivalu Cenu Antonína Šimely dramaturgovi NDL Vítu Peřinovi za „brilantní výkon v roli konferenciéra u Jukeboxu“.