Aktuality

Upozorňujeme diváky, že v souladu s aktuálním vládním nařízením platí ve všech prostorách divadla a během představení povinnost nosit ochranné roušky!

Děkujeme, že do společného prostoru divadla přicházíte bez příznaků respiračních onemocnění.

I přes nepříjemnosti způsobené epidemií covid-19 se na Vás těšíme a představení si společně užijeme.

 

V neděli 27. září 2020 se Naivní divadlo zúčastní kulturního festivalu Bezručova Opava. Ve dvou časech, v 10:00 a 16:00 hodin, zahrajeme v loutkovém divadle hudebně-loutkovou pohádku Budulínek.

S novou divadelní sezónou přicházejí také nové inscenace. Tou první je loutková hra Boj o oheň, kterou jako první zhlédnou žáci prvního stupně základních škol začátkem října, podvečerní premiéra pro veřejnost proběhne v magickém termínu 10. 10. 2020 v 17:00 hodin v Sále NDL

V úterý 20. října zveme diváky na další Večer v Naivním. Po více než roce se do Liberce vrací Dejvické divadlo, které v 19:30 hodin zahraje svou úspěšnou inscenaci Dealer´s Choice. Pro velký zájem lze zakoupit maximálně čtyři vstupenky na diváka. 

U příležitosti konference Současnost literatury pro děti a mládež, kterou již po osmnácté pořádá Krajská vědecká knihovna Liberec, zahrajeme ve čtvrtek 22. října v 17:00 hodin inscenaci Čechy leží u moře. Podvečer v Naivním je určen jak účastníkům konference, tak divákům z řad veřejnosti, zkrátka všem milovníkům mořské poezie.