POSLEDNÍ VTIP SEZÓNY

Pro teenagery jsme si na poslední měsíc školy připravili zajímavý večerní program. V červnu pro ně v rámci tradičních Večerů v Naivním zahrajeme představení „Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy (fear, uncertainty & doubt)“.

V komedii, jejímž autorem je uznávaný český dramatik Šimon Olivětín (vlastním jménem René Levínský), sledujeme příběh skupiny rodičů, kteří pátrají po svých ztracených dětech. Na kloub útěku svých ratolestí se snaží přijít v poradně u psychologa, který s jejich dětmi nedávno absolvoval jistý vědecký výzkum. Brzy se ukáže, že stopy vedou ze světa reálného do světa virtuálního...

Inscenace vznikla na základě rozsáhlé sociologické analýzy dnešních „dvanácti-čtrnáctiletých“. Je o nich a pro ně. Pohybuje se na rozhraní světa dětského a dospělého; světa reálného, literárního i virtuálního; mezi fan fiction, role-playing games a hrozně dlouhou prázdnou černou školní chodbou.

Díky atraktivnímu tématu počítačových her, moderním technickým a výrazovým prvkům a velké dávce humoru si představení užijí nejen naši dospívající diváci, ale také jejich starší doprovod. Hrajeme ve středu 13. června v 19:30 hodin.