Aktuality

Vážení diváci, Naivní divadlo prodává vstupenky do Sálu i Studia v plné kapacitě. Při příchodu do divadla musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
 
- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
- ve výjimečných případech absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (test k zakoupení v pokladně),
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
- aplikaci očkování proti Covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
 
Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je konzumace v divadelním baru.
 
Děkujeme předem za respektování těchto pravidel a těšíme se na viděnou v Naivním divadle!

Máme velkou radost! Během letních prázdnin byla v našem divadelním sále dokončena výměna zvukového systému. Současná digitalizace ozvučení navázala na výměnu zvukového pultu, která proběhla již v roce 2016. Lze tak říci, že stávající vybavení nyní splňuje nároky a potřeby profesionálního divadla.

Výměna zvukového systému byla realizována díky účelové dotaci z rozpočtu Libereckého kraje pro oblast Kultury, památkové péče a cestovního ruchu č. OLP/1223/2021. Libereckému kraji velice děkujeme!

Vážení diváci,

představení Dealer´s Choice Dejvického divadla se uskuteční ve čtvrtek 23. září 2021 v 19:30 hodin. Jedná se o náhradní termín za v minulosti zrušená představení. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Těšíme se na viděnou!

Pohádka o Liazce

V sobotu 25. září zveme malé i velké diváky na dobrodružnou cestu až do samotného nitra Afriky. Hrajeme pro Vás po delší době Pohádku o Liazce!

Závod světoznámé dakarské rallye v našem divadelním zpracování startuje v 15:00 hodin v Sále NDL. Po představení se ještě navíc můžete zúčastnit komentované procházky divadelním zákulisím

 

Poslední zářijovou sobotu si užijeme ve vší parádě! Kromě rodinného odpoledne pro Vás navíc ještě v 19:30 hodin chystáme Večer v Naivním urečený především dospívajícím a dospělým.

Těšit se můžete na divadelní koncert s názvem JUKEBOX, během kterého Vám písničky, které si sami zvolíte ve speciálním divadelním jukeboxu, zahraje a zazpívá naše divadelní uskupení SOK - Skoro opravdická kapela!