Aktuality

Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

V nominacích na Cenu Divadelních novin v kategorii Loutkové a výtvarné divadlo se NDL objevuje rovnou dvakrát. Michaela Homolová za režii inscenace pro nejmenší Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! a režisér Tomáš Dvořák za loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku.

70 let Naivního divadla Liberec

Naivní divadlo Liberec si letos připomíná 70 let od svého založení. Oslavy tohoto významného jubilea se uskuteční na konci listopadu, jejich součástí bude hned několik zajímavých akcí.

Večer v Naivním - Pouť krkonošská

Ve středu 30. října v 19:30 hodin se mohou diváci v rámci Večera v Naivním těšit na naši novou inscenaci Pouť krkonošská. Kdo nestihl nedávnou premiéru, má tak další možnost zhlédnout hru podle povídky Karla Hynka Máchy, která je považována za jeden z prvních českých literárních hororů.

Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

V pátek 4. října se Naivní divadlo Liberec zúčastnilo Mezinárodního loutkářského festivalu Spectaculo Interesse v Ostravě, odkud si odvážíme Čestné uznání za vytvoření divadelního světa srozumitelného a blízkého nejmenšímu divákovi v inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

O beránkovi, který spadl z nebe

V sobotu 12. října se Naivní divadlo Liberec zúčastnilo mezinárodního loutkového festivalu ve Zwickau, kde jsme s velkým úspěchem uvedli inscenaci O beránkovi, který spadl z nebe.