TŘI SILÁCI NA SILNICI V NAIVNÍM

Po úspěšném představení α farma se k nám plzeňské divadlo Alfa vrací opět v říjnu, a to s představením Tři siláci na silnici. Pohádkovou komedii, kterou pro Alfu napsal dramaturg Naivního divadla Vítek Peřina, uvedeme jako Večer v Naivním ve čtvrtek 25. října od 19:30 hodin.

Hlavními hrdiny této inscenace jsou tři bratři siláci, kteří celý svůj dosavadní život strávili doma s maminkou. Ta o ně pečovala, vařila, prala i uklízela. Ovšem jednoho dne jí došla trpělivost a syny vyslala do světa na zkušenou. Na cestu jim samozřejmě upekla buchty a také je vybavila několika radami. Nejdůležitější z nich, ta třetí, zněla: „Nezapomeňte, že nejsilnější budete pouze tehdy, když své síly spojíte!“ Jenže bratři si tuhle radu k srdci příliš nevzali, jakmile totiž opustili rodný dům, každý se vydal jiným směrem. Trvalo pak ještě nějaký čas, než se jejich cesty opět spojily a oni konečně pochopili, že síla není vše a že táhnout za jeden provaz se vyplatí.

Těšit se můžete na moderní pohádku, ve které nechybí humor, krásné loutky i chytlavé písničky v podání živé motorkářské kapely. Představení je určeno nejmladším školákům od 6 let a jejich rodičům.