Aktuality

V SOUVISLOSTI S NAŘÍZENÍM VLÁDY ČR JSOU VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ NAIVNÍHO DIVADLA PRO VEŘEJNOST S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ ZRUŠENA.

Děkujeme všem za pochopení a přejme si, abychom se společně v Naivním divadle brzy ve zdraví shledali.

Vaše Naivní divadlo Liberec

Vážení diváci,

vzhledem k probíhající epidemii je pokladna Naivního divadla do 17. dubna 2020 uzavřena.

Zakoupené vstupenky bude možné vracet po jejím otevření, a to až do konce dubna 2020.

Prosíme sledujte nadále aktuální informace na našich webových stránkách.

Děkujeme za pochopení.

Naivní divadlo Liberec se rozhodlo v době, kdy nemůže hrát, zpříjemnit čas karantény našim dětským i dospělým divákům. Na našem youtube kanále budou postupně zpřístupněny záznamy řady našich inscenací. Příjemnou zábavu!

Při příležitosti jubilejního 15. ročníku mezinárodního loutkářského festivalu CASTELIERS v kanadském Montrealu zde proběhla výstava asociace AVIAMA, sdružující města ze   3 kontinentů, která kladou důraz na péči o rozvoj loutkového divadla. Nechybělo mezi nimi ani město Liberec, které je jejím řádným členem. Na snímku jsou loutky z inscenace   K šípku s Růženkou autora Vítka Peřiny (režie Michaela Homolová, výprava Robert Smolík) ve společenství slavného loutkáře Basila Twista z USA.

Ani pandemie nezabránila redakci časopisu Svět a divadlo, aby oznámila výsledky tradiční ankety divadelních odborníků, na jejichž základě se udílejí prestižní Ceny divadelní kritiky. A Naivní divadlo se ve své jubilejní 70. sezóně mezi dalšími scénami rozhodně neztratilo. Máme velikou radost, že v kategorii SCÉNOGRAFIE ROKU skončil na druhém místě výtvarník Robert Smolík za výpravu k inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!.