Aktuality

Vážení diváci, vzhledem k aktuálnímu uvolnění protikoronavirových opatření v divadlech jsme na premiéru a zbylá červnová představení pro veřejnost přidali do prodeje další vstupenky. Lístky můžete rezervovat na našem webu v sekci program nebo osobně na pokladně našeho divadla. 

ČT ART uvede ve středu 10. června večer hodinový dokument o Naivním divadle!

Kabinet zázraků

V červnu opět hrajeme! Hned první inscenací, kterou uvedeme, bude novinka KABINET ZÁZRAKŮ NEBOLI ORBIS PICTUS, jejíž premiéra se uskuteční v sobotu 13. června v 15:00 a 17:00 hodin.

Jan Viktor Mládek: „Přežije-li kultura, přežije národ.“

Známý citát Jana Viktora Mládka, manžela významné mecenášky a sběratelky umění Medy Mládkové, jsme si v posledních týdnem připomněli několikrát.

Bylo jasné hned po vypuknutí současné pandemie a zavedení drastických opatření na ochranu zdraví obyvatel nejen v naší zemi, že už tak podfinancovaná kultura bude znovu tou, která zůstane v žebříčku priorit na jednom z posledních míst.

Naivní divadlo Liberec se rozhodlo v době, kdy nemůže hrát, zpříjemnit čas karantény našim dětským i dospělým divákům. Na našem youtube kanále budou postupně zpřístupněny záznamy řady našich inscenací. Příjemnou zábavu!