Divadelní sezóna zahájena!

Divadelní sezóna začíná! Dnešním dnem jsme slavnostně zahájili novou divadelní sezónu, která bude událostmi doslova nabitá. Kromě účasti na prestižních domácích festivalech, jako je mezinárodní festival Divadlo v Plzni, čeká náš soubor řada zahraničních zájezdů. Na začátku září vycestujeme s inscenací O beránkovi na festival SAMPO do Finska, v první polovině roku 2018 se chystáme také do Francie nebo třeba Německa.
Ovšem ani na domácím jevišti nebude prázdno. Pro naše malé i velké diváky připravujeme tři zbrusu nové inscenace. Již v říjnu se můžete těšit na premiéru první z nich, a to na pohádku o Bajajovi, kterou náš soubor právě pilně zkouší pod vedením Markéty Sýkorové.
Chybět nebudou ani tradiční sobotní představení pro děti, nový školní rok přivítáme 9. září pohádkou Čarovná rybí kostička. Mládeži a dospělým divákům je pak určena inscenace My děti ze stanice ZOO, kterou na sklonku září do Liberce přiveze náš host, Činoherní studio Ústí nad Labem. Hra vznikla na motivy známého knižního bestselleru o životě patnáctileté Christiany F., narkomanky, která drogy poprvé okusila ve dvanácti letech. Příběh se odehrává v 70. letech 20. století a zavádí nás do prostředí Západního Berlína obklopeného zdí. Christiana a její přátelé jsou bezradní vůči systému, společnosti a hlavně vůči sobě samým. Představení uvedeme v rámci Večerů v Naivním v úterý 26. 9. 2017 v 19:30 hodin.
Při návštěvě našeho divadla si pak můžete všimnout hned dvou novinek – jsou jimi zrekonstruovaná sociální zařízení a výstava velkoformátových fotografií, které dokumentují průběh červnové Mateřinky.
Předprodej vstupenek na září je již spuštěn a my se těšíme brzy na viděnou!

Zpět