Aktuality

Vážení diváci, Naivní divadlo prodává vstupenky do Sálu i Studia v plné kapacitě. Při příchodu do divadla musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
 
- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
- ve výjimečných případech absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (test k zakoupení v pokladně),
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
- aplikaci očkování proti Covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
 
Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je konzumace v divadelním baru.
 
Děkujeme předem za respektování těchto pravidel a těšíme se na viděnou v Naivním divadle!

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oblasti loutkového divadla převzal v sobotu 9. 10. dlouholetý umělecký šéf a režisér Divadla Alfa a zároveň častý spolupracovník Naivního divadla Liberec, Tomáš Dvořák.

Erben: Vlasy

V pondělí 18. října Vás srdečně zveme na další Večer v Naivním, během kterého si užijete loutkové divadlo, výstavu a na závěr ještě koncert!

V 19:30 hodin přivítáme ve Studiu NDL pražského hosta HURA KOLEKTIV, který tvoří manželská dvojice Hza Bažant a Leona Bažant Telínová.Těšit se můžete na nonverbální loutkovou inscenaci na motivy pohádek Karla Jaromíra Erba s názvem "Erben: Vlasy". Hned po představení se ve foyer uskuteční zastavení na výstavě manželů Bažantových "Hza a Telona Bažantovi - KOSTI TMY: Grafika a fotografie z monochromatického universa Erbena, Malého lesa a Města, kam se ztrácí hračky". A to není zdaleka všechno – po výstavě následuje koncert kapely TADEÁŠ, která zahraje své vlastní písně širokém v žánrovém rozpětí od folku až po rock. 

Od 18. října až do konce roku si můžete ve foyer našeho divadla prohlédnout jedinečnou výstavu HZA A TELONA BAŽANT – KOSTI TMY: Grafika a fotografie z monochromatického universa Erbena, Malého lesa a Města, kam se ztrácí hračky.

Slavnostní Zastavení na výstavě proběhne v rámci Večera v Naivním v pondělí 18. října ve 20:30 hodin ve foyer Naivního divadla.

 

V úterý 19. října se zúčastníme 24. ročníku divadelního festivalu KULT, který se koná v Ústí nad Labem. Na festivalu uvedeme inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!, která je určena nejmenším dětem od dvou let. Hrát budeme hned třikrát. Zatímco představení v 9:30 a 11:00 hodin jsou určena školám, v 16:00 hodin si představení užijí diváci z řad veřejnosti.