AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO NÁVŠTĚVU DIVADLA

Vážení a milí diváci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci se od pondělí 22. 11. 2021 mění podmínky i pro vstup do divadel.

Aktuálně do Naivního divadla mohou při představeních pro veřejnost bez omezení děti do 12 let a osoby s dokončeným očkováním či s potvrzením o prodělané nemoci v posledních 180 dnech. Mládež ve věku 12–18 let může do divadla po prokázání se negativním PCR testem.

Věříme, že většinu našich návštěvníků ani tato omezení neodradí od návštěvy divadla, ba naopak. Málokterý veřejný vnitřní prostor bude nyní v České republice z pohledu infekce covid-19 bezpečnější než divadelní sál.

Pokud však máte zakoupené vstupenky na některá z našich představení a nová nařízení Vám znemožňují divadlo navštívit, peníze Vám vrátíme na pokladně Naivního divadla.

Vrácení vstupného je vstřícný krok ze strany našeho divadla, podle § 9 pandemického zákona (zákon č. 94/2021 Sb.) není pořadatel kulturní akce povinen vstupné vracet osobám, které nejsou schopné doložit splnění podmínek dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví.

Nicméně neváhejte prosím využít i toho, že vstupenky jsou přenosné a můžete je věnovat někomu z Vašich blízkých, kdo do divadla momentálně smí bez omezení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v Naivním divadle Liberec.