Aktuality

Vážení diváci,

ve dnech 1. 7. - 18. 8. 2024 je pokladna našeho divadla UZAVŘENA. V případě potřeby zvoňte na "Kanceláře" (pondělí-pátek 8:00-14:00 hod.).

Provoz pokladny pokračuje od pondělí 19. 8. 2024 pondělí-pátek 10:00-15:00 hod.  

Online předprodej vstupenek na září začne v pondělí 12. 8. v 10:00 hodin na našem webu ZDE
Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na viděnou v nové sezóně!
 
 

V době letních prázdnin se na vás těšíme v rámci akce Léto na náměstí před libereckou radnicí. V neděli 7. července ve 20:00 hodin uvedeme loutkovou hudební inscenaci Budulínek, v neděli 18. srpna také ve 20:00 hodin se můžete těšit na loutkovou komedii Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! Vstupné se neplatí. Koná se za příznivého počasí. 

Těšíme se na vás!

Výstavu loutek z našich nejslavnějších inscenací si můžete po celé letní prázdniny (od 1. 7. do 2. 9.) prohlédnout v Městské galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě. Těšit se můžete na loutky a dekorace z legendárních inscenací Naivního divadla.

Máme velikou radost, že si naše inscenace Horror vacui přivezla cenu z bienále Skupova Plzeň. Porota ocenila loutky scénografa Roberta Smolíka. Děkujeme a gratulujeme všem oceněným!

Cena města Plzně Robertu Smolíkovi za loutky a automaty k inscenaci Horror vacui Naivního divadla Liberec.

Vážení přátelé, všem, kteří jste nám darovali staré běžky, hůlky, boty a retro oblečení pro výrobu inscenace o Jizerské padesátce, moc děkujeme. Nyní již máme vše, co potřebujeme. Staré běžky nám nosili nejen jednotlivci, ale velkou měrou přispěli také majitelé ski obchodů, půjčoven a základní a střední školy. Vám všem patří naše obrovské poděkování. Výroba nyní probíhá a my se na vás budeme těšit s novou inscenací v říjnu. Pokud jste nám na sebe nezanechali kontakt, prosíme napište, připravujeme malé překvapení. 

Velké díky všem!