Aktuality

Vážení diváci, 

naše Večery v Naivním budou nově od této sezóny začínat v 19:00 hodin. Pouze u náhradního termínu Dejvického divadla (21. října) platí původní čas v 19:30 hodin. 

Těšíme se na viděnou!

Divadelní sezóna 2023 / 2024 je tady. Vstoupili jsme do ní zkoušením nové inscenace pro dospívající a dospělé s názvem Horror vacui, jejíž premiéra se uskuteční 14. října v 19:00 hodin. O tom, co zajímavého pro vás v nové sezóně dále chystáme, si přečtěte dále v příspěvku.

Prodej vstupenek na září i říjen běží, předprodej na listopad začíná v pondělí 9. října v 10:00 hodin - sekce program.

Co se u nás bude v následujících týdnech dít, si můžete přečíst v elektronickém magazínu ZDE.

 

Těšíme se na viděnou!

Vážení diváci,

představení Dejvického divadla ELEGANCE MOLEKULY se uskuteční v náhradním termínu v sobotu 21. října 2023 v 19:30 hodin. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti. Vrácení vstupenek je možné nejdéle do 30. září 2023 na pokladně našeho divadla. 

Vstupenky na náhradní termín 21. října v prodeji NEJSOU. 

Děkujeme a těšíme se na viděnou.

 

V Naivním divadle v těchto dnech pilně zkoušíme novou inscenaci HORROR VACUI, která je určena divákům od 13 let a dopsělým a jejíž slavnostní premiéra se uskuteční v sobotu 14. října v 19:00 hodin ve Studiu NDL.

Více o novince se můžete dočíst dále v tomto článku. Těšíme se na viděnou.

Na konci října se mění čas a to znamená jediné... získáváme o hodinu navíc!

Tento zásadní moment v našich životech je potřeba oslavit, a tak jsme si pro vás na pondělí 30. října v 19:00 hodin připravili tématicky laděný Večer v Naivním s inscenací O hodině naívc aneb Potlach v hustníku a k tomu jako bonus koncert "Poslední šance Míry Ošance". Vstupenky můžete rezervovat ZDE