DERNIÉRA BABU A PAPOUŠEK

Vše krásné jednou končí, aby něco nového začalo. V úterý 27. září se stou reprízou definitivně rozloučíme s oblíbenou inscenací BABU A PAPOUŠEK. Přijďte si s námi užít detektivku z nočního velkoměsta v rytmu hip-hopu, kterou před deseti lety v NDL připravil tým pod vedením režiséra a autora Petra Vodičky - výprava Robert Smolík, hudba Petr Kaláb. Derniéra se uskuteční v 17:00 hodin v sále Naivního divadla. Vstupenky zde.

Moderní a veskrze zábavná detektivka – v pohádkovém duchu a navíc v rytmu hip hopu – pojednává o holčičce, která pátrá po svém ukradeném papouškovi. Přemoci toho nejpadouchovatějšího padoucha, jakého si jenom dovedete představit, pomáhá maličké Babu neobvyklá trojice pohádkových hrdinů ve svérázné velkoměstské variaci: vnímavý veršující raper, šikovný tulák bez domova a potřeštěný jogger neboli vytrvalý běžec. Inscenace je určena dětem od 7 let.

Zároveň Vás můžeme potěšit zprávou, že již poslední srpnový týden začínáme zkoušet pod vedením Petra Vodičky novou inscenaci PAVLIK, BOBBY A DUCHOVÉ MĚSTA. I v tomto případě půjde o původní autorskou detektivku pro děti, která se odehrává v nočním velkoměstě. A ani tentokrát nebude nouze o nevšední zápletku, napětí a skvělý hudební zážitek. Slavnosní premiéra je plánována na sobotu 15. října.