Aktuality

Tuto sobotu 1. dubna vystoupí naše skvělá Markéta Sýkorová v Českém centru v Paříži a dvakrát zde zahraje loutkovou pohádku Tři přadleny.

A to celé ve francouzštině!

První dubnovou sobotu přívítáme v Naivním divadle pražského hosta – Studio Damúza, které v 10:00 hodin uvede loutkovou inscenaci pro děti od pěti let Perníková chaloupka.

Pohádka pro jednu herečku (Miroslava Bělohlávková) a muzikanta (Marek Bělohlávek) vypráví o tom, že i ten nejsladší perníček může někdy pořádně zhořknout v ústech... a že nic není takové, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 

Vážení diváci,

prodej na duben 2023 běží, vstupenky můžete rezervovat na našem webu ZDE.
Předprodej vstupenek na květen bude zahájen v úterý 11. dubna v 10:00 hodin.
 

Těšíme se na viděnou!

Adaptaci asi nejslavnějšího románu ústeckého autora Josefa Formánka, Mluviti pravdu, přiveze v sobotu 22. dubna v 19:30 hodin do Naivního divadla tamní Činoherní studio. Pouť mexického českého německého Rakušana z Vídně přes Třebíč, Mauthausen, Znojmo, Valdice, Hamburk, Venezuelu do Ústí nad Labem a téměř zpět zachycuje oceňovaná epopej dvacátého století o hodnotě lidského života. V režii Filipa Nuckolse se představí téměř celý soubor „činoheráku“ a navrch v představení účinkuje i samotný autor Josef Formánek.

Nenechte si ujít VÝTVARNÝ WORKSHOP PRO DĚTI v ateliéru Naivního divadla pod vedením našeho skvělého scénografa Kamila Bělohlávka!

Workshop VYROB SI SVOU LOUTKU! se uskuteční v sobotu 29. dubna 2023 v 11:15 hodin po představení Komáři se ženili aneb Ze života obtížného hmyzu.

Určen je dětem od 6 let, přičemž maximální možný počet je 16 dětských účastníků. Každé dítě si může na workshop, vzhledem k omezené kapacitě ateliéru, přivést jako doprovod pouze jednoho dospělého!

PŘEDPOKLÁDANÁ DÉLKA WORKSHOPU JE CCA 1,5 HODINY!