Aktuality

O hodině navíc

Vážení a milí diváci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci se od pondělí 22. 11. 2021 mění podmínky i pro vstup do divadel.

Aktuálně do Naivního divadla mohou při představeních pro veřejnost bez omezení děti do 12 let a osoby s dokončeným očkováním či s potvrzením o prodělané nemoci v posledních 180 dnech. Mládež ve věku 12–18 let může do divadla po prokázání se negativním PCR testem.

Věříme, že většinu našich návštěvníků ani tato omezení neodradí od návštěvy divadla, ba naopak. Málokterý veřejný vnitřní prostor bude nyní v České republice z pohledu infekce covid-19 bezpečnější než divadelní sál.

Pokud však máte zakoupené vstupenky na některá z našich představení a nová nařízení Vám znemožňují divadlo navštívit, peníze Vám vrátíme na pokladně Naivního divadla.

Vrácení vstupného je vstřícný krok ze strany našeho divadla, podle § 9 pandemického zákona (zákon č. 94/2021 Sb.) není pořadatel kulturní akce povinen vstupné vracet osobám, které nejsou schopné doložit splnění podmínek dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví.

Nicméně neváhejte prosím využít i toho, že vstupenky jsou přenosné a můžete je věnovat někomu z Vašich blízkých, kdo do divadla momentálně smí bez omezení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v Naivním divadle Liberec.

Vánoce a pohádky k sobě neodmyslitelně patří. A k nim také divadlo!

Letos jsme si pro vás připravili hned tři představení, každé z trochu jiného soudku. Na Štěpána v 15:00 hodin se těšte na oblíbenou Pohádku o Raškovi, v úterý 28. prosince Vám zahrajeme naši novinku, loutkovou komedii Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!, a ve středu 29. prosince se v 17:00 hodin vydáme po stopách slavného astronoma Galilea Galileiho v inscenaci Hvězdný posel

Jukebox

Prosincový Večer v Naivním a zároveň poslední Jukebox v tomto roce se uskuteční ve čtvrtek 9. prosince v 19:30 hodin.

Přijďte si s námi užít jedinečný divadelní koncert. Jak už ze samotné podstaty jukeboxu vyplývá, volba repertoáru bude čistě na vás. Na playlistu jsou samé hity, navíc ověřené časem! Směs žánrů od 60. let 20. století až do současnosti. Pop, rock, country, punk, R&B, lidová hudba. K tanci, k poslechu i k dívání se. Každý si vybere!

 

Na konec roku jsme si pro malé i velké diváky přichystali překvapení. Po delší době se na našem jevišti opět objeví legendární inscenace z pera autorky Ivy Peřinové podle literární předlohy bratří Grimmů VÁNOCE S KULIŠÁKEM. Pohádka o přátelství myšky Elišky, ptáčka Jarabáčka a uzené klobásy, jejíž děj vrcholí na Štědrý večer, se s krátkými odmlkami drží v našem repertoáru již 25 let! Hrajeme v sobotu 4. prosince v 15:00 hodin a také v sobotu 18. prosince v 10:00 hodin. V novém roce pak v sobotu 15. ledna v 10:00 hodin.

Srdečně Vás zveme na tradiční vánoční vystoupení libereckého folklorního souboru JIZERA a dětské JIZERKY "Štěderej večer nastal aneb Veselé obrázky vánoční", které se uskuteční v sobotu 18. prosince 2021 v 15:00 a 18:00 hodin v Sále Naivního divadla Liberec. Přijďte pobejt!