Aktuality

Milí diváci,

z důvodu vážného onemocnění člena hereckého souboru RUŠÍME NÁSLEDUJÍCÍ PŘEDSTAVENÍ:

SOBOTA 4. 2. 2023 V 10:00 – KOMÁŘI SE ŽENILI
SOBOTA 11. 2. V 10:00 – BUDULÍNEK

Zakoupené vstupenky pozbývají platnosti a je možné je vracet v pokladně našeho divadla do 20. 2. 2023.

Na oba termíny jsme do programu zařadili představení Kabinet zázraků neboli Orbis pictus, na které je nutné zakoupit novou vstupenku.

Děkujeme za pochopení.

Poslední lednový den se v Naivním divadle mohou diváci těšit na speciální večer, který je věnován kulatému výročí založení Studia Ypsilon v Liberci. V roce 2023 totiž uplyne 60 let od okamžiku, kdy Ypsilonka v tehdejším Severočeském loutkovém divadle vznikla. Na počest tohoto jubilea v Naivním divadle v úterý 31. ledna sehraje Studio Ypsilon inscenaci Drama v kostce, pokus 2 – Mystérium skutečnosti. Již před představením (od 18:45 hodin) navíc čeká diváky krátké Zastavení na výstavě plakátů, které principál Ypsilonky, režisér, herec a výtvarník Jan Schmid, v době libereckého působení legendárního souboru k jednotlivým inscenacím vytvořil.

Rezervace vstupenek online ZDE nebo osobně na pokladně Naivního divadla.

Nový rok sotva začal a Naivní divadlo Liberec se opět chystá na cesty. Po loňském hostování převážně v evropských zemích tentokrát míříme za oceán. Ve druhé polovině ledna se zúčastníme nejprestižnějšího loutkářského festivalu v Severní Americe konaného v Chicagu, kde celkem desetkrát uvedeme naši oceňovanou inscenaci pro nejmenší diváky Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

Vážení diváci,

z důvodu vážného onemocnění člena hereckého souboru si Vás dovolujeme informovat O ZMĚNĚ PROGRAMU v sobotu 14. 1. 2023 v 15:00 hodin.

Místo plánovaného představení Pavlik, Bobby a duchové města zahrajeme v hlavním sále oblíbenou inscenaci Pohádka do dlaně.

Vstupenky na původní program je možné vrátit v pokladně NDL do 27. 1. 2023.

Mnohokrát Vám děkujeme za pochopení.

Vaše Naivní divadlo

Vážení diváci,

v tuto chvíli můžete rezervovat vstupenky na naše lednová a únorová představení, a to zde na webu v sekci program nebo osobně na pokladně divadla. 
Pokladna je otevřena ve všední dny od 10:00 do 17:00 hodin nebo 1 hodinu před představením.
 

Předprodej na březen začne v pondělí 13. února 2023 v 10:00 hodin.