Aktuality

Dva roky utekly jako voda a je tu další ročník Mezinárodního festivalu profesionálních loutkových divadel MATEŘINKA, určený dětem předškolního věku.

Festival se uskuteční ve dnech 13. - 17. června 2023 a nabídne řadu krásných inscenací i bohatý doprovodný program.

Vstupenky si můžete rezervovat na našem webu ZDE.

Těšíme se na viděnou!

Vážení diváci,

předprodej na červen 2023 běží, vstupenky můžete rezervovat na našem webu ZDE.
 
O letních prázdninách nás potkáte na náměstí Dr. E. Beneše v rámci letního hraní - v pátek 30. 6. ve 20:00 hrajeme Budulínka, v neděli 20. 8. ve 20:00 uvedeme inscenaci Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!
Vstup je zdarma, koná se za příznivého počasí.
 

Těšíme se na viděnou!

Blíží se Den dětí, ale my ho oslavíme trochu netradičně až o víkendu. Srdečně vás zveme první červnovou sobotu v 10:00 hodin na představení Kabinet zázraků neboli Orbis pictus, které se inspiruje ve stejnojmenné učebnici Jana Ámose Komenského. Inscenace je vlastně jakýmsi „divadelním úvodem“ do fungování planety Země a těšit se můžete na řadu loutkářských triků a kouzel.

Jako bonus ke Dni dětí vás po představení zveme zdarma na procházku divadelním zákulisím, kde si prohlédneme nejrůznější zákoutí našeho divadla a také si vyzkoušíme, jak se s loutkami pracuje.

V sobotu 3. června v 18:00 hodin srdečně zveme na výroční vystoupení libereckého folklorního souboru Jizera a dětská Jizerka - KOUZELNÝ SVATOJÁN.

Těšíme se na viděnou. Vstupenky ZDE

V prostrách foyer a baru Naivního divadla si mohou diváci prohlédnout výstavu ilustrací Matěje Formana s názvem "PRO DĚTI", která představuje především ilustrace k výběru básní pro děti od Františka Hrubína (Od jara do jara, nakladatelství Albatros 2011).