Pro školy

Organizovaná představení pro školy

Naivní divadlo Liberec nabízí pravidelná dopolední představení pro mateřské, základní a střední školy. Obvyklé začátky představení jsou v  9:00 a 10:30 hodin v průběhu celého školního roku (1. 9. – 30. 6.). Pro vyšší ročníky základních škol a pro středoškolské publikum lze začátky představení smluvit individuálně.
 
Organizovaná školní představení lze sjednat hromadnou objednávkou zaslanou poštou, elektronicky nebo telefonicky s obchodním oddělením, a to na základě Nabídky NDL doručované přímo do škol. Přehled nabízených inscenací a objednávkový list najdete níže ke stažení – pro mateřské školy, základní a střední školy. Konkrétní termíny návštěv oznamuje obchodní oddělení NDL zhruba měsíc před konáním představení. Cena vstupného u představení pro MŠ a ZŠ je 70 Kč za žáka. Cena pro studenty středních škol činí 80 Kč za žáka. Věříme, že i v nové sezóně najdete v repertoáru našeho divadla tituly, které Vás a Vaše žáky zaujmou, potěší a obohatí.
 

Mateřské školy - objednávka

 

Pracovní listy Pavlik, Bobby a duchové města

Podpora dopravy žáků

Školy patřící do Libereckého kraje a sídlící ve větší vzdálenosti od Liberce mohou při návštěvách představení NDL využít dotovaných svozů, podporovaných Libereckým krajem. Cena přepravy je individuální s ohledem na lokalitu a podmínky přepravce. Příspěvek Libereckého kraje činí cca 30 % ceny dopravy. Aktuální cenové možnosti sdělí obchodní oddělení NDL.
 
S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na obchodní oddělení:
e-mail: obchodni@naivnidivadlo.cz, tel.: 485 253 632
Zastoupeno Eliškou Machovou (tel. 733 697 930) a Janou Pittnerovou (tel. 603 557 466)