Pro školy

Organizovaná představení pro školy

Naivní divadlo Liberec nabízí pravidelná dopolední představení pro mateřské, základní a střední školy. Obvyklé začátky představení jsou v  9:00 a 10:30 hodin v průběhu celého školního roku (1. 9. – 30. 6.). Pro vyšší ročníky základních škol a pro středoškolské publikum lze začátky představení smluvit individuálně.
 
Organizovaná školní představení lze sjednat hromadnou objednávkou zaslanou poštou, elektronickou poštou nebo telefonicky s obchodním oddělením, a to na základě Nabídky NDL doručované přímo do škol. Objednávkový list níže ke stažení – pro mateřské školy, základní a střední školy. Konkrétní termíny návštěv oznamuje obchodní oddělení NDL zhruba měsíc před konáním představení. Základní vstupné na organizovaná školní představení činí 60 Kč.

Podpora dopravy žáků

Školy patřící do Libereckého kraje a sídlící ve větší vzdálenosti od Liberce mohou při návštěvách představení NDL využít dotovaných svozů, podporovaných Libereckým krajem. Cena přepravy je individuální s ohledem na lokalitu a podmínky přepravce. Příspěvek Libereckého kraje činí cca 30 % ceny dopravy. Aktuální cenové možnosti sdělí obchodní oddělení NDL.
 
S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na obchodní oddělení:
e-mail: obchodni@naivnidivadlo.cz, tel.: 485 253 632
Zastoupeno Mgr. Janou Pittnerovou, mobil: 733 697 930 nebo 603 557 466.