VEČERNÍ POTLACH S KONCERTEM

Na konci října se mění čas a to znamená jediné... získáváme o hodinu navíc!

Tento zásadní moment v našich životech je potřeba oslavit, a tak jsme si pro vás na pondělí 30. října v 19:00 hodin připravili tématicky laděný Večer v Naivním s inscenací O hodině naívc aneb Potlach v hustníku a k tomu jako bonus koncert "Poslední šance Míry Ošance". Vstupenky můžete rezervovat ZDE

Děj inscenace, která vznikla u příležitosti 100. výročí trampingu v Čechách, se odehrává uprostřed hlubokého lesa, v trampské osadě, kde se právě koná sraz trampů, řečený potlach. Je říjen a trampové jako každý podzim zavírají les před blížící se zimou. Tato noc je však výjimečná ještě něčím jiným… mění se čas. A právě ve chvíli, kdy dojde k onomu magickému okamžiku a ručičky hodin se vrátí o hodinu zpátky, prožijí trampové jedno velké a těžko uvěřitelné noční dobrodružství. Inscenaci podle původní hry Víta Peřiny, která měla premiéru v říjnu 2018, připravil tým pod vedením plzeňského režiséra Tomáše Dvořáka, jenž je v Naivním divadle podepsán pod dlouhou řadou úspěšných titulů (Alibaba a čtyřicet loupežníků, Labutí jezírko, Komáři se ženili).

Diváci se kromě samotného příběhu mohou těšit na ručně řezané marionety, velkou dávku humoru a v neposlední řadě na folkový koncert v podání skvělého hudebníka Miroslava Ošance.