Kouzelný dům

Dobrodružné pátrání po tajemství kouzelného domu.
Premiéra: 
17. 5. 2014
Věková kategorie: 
7+
Premiéra: 
17. 5. 2014
Autor: 
Petr Vodička
Režie: 
Petr Vodička
Dramaturgie: 
Výprava: 
Hudba: 
Vratislav Šrámek
Animace: 
Matěj Pospíšil
Hrají: 
Diana Čičmanová, Barbora Kubátová, Markéta Sýkorová, Tomáš Bělohlávek, Filip Homola, Adam Kubišta, Marek Sýkora

Může se dům o dvou patrech najednou jen tak objevit v ulici? Že ne? Ale tenhle dům to dokáže. Protože je to kouzelný dům. Vevnitř se celý chvěje, trochu vrže a je v něm spousta chodeb a pokojů a především dveří, za kterými to hučí, kráká, vrčí, šeptá... jako by za nimi bylo třeba celé údolí nebo temný les. Nebo něco úplně jiného... Je to možné? A kdo to zjistí?

Tím kýženým hrdinou bude nejspíš mladý Jons. Zprvu se mu ani moc nechce, na nějaká dobrodružství on vlastně není stavěný. Jeden by o něm téměř řekl, že je to tak trochu strašpytel... Jenže to by z onoho domu nesměla vyjít dívka jménem Berta. Ukáže se, že je majitelkou klíčů od všech dveří v kouzelném domě. A také, že je moc krásná a milá a hodná... a že není těžké se do ní zamilovat. Na první pohled. Jons by vám mohl vyprávět!

A tak není divu, že se s Bertou vydává do útrob kouzelného domu, v němž se za každými dveřmi skrývá jiný tajůplný svět. A všechny ty světy se právě nyní nacházejí ve smrtelném nebezpečí!

Dobrodružnou fantasy detektivku pro děti připravil Petr Vodička, autor a režisér, který je v Naivním divadle podepsaný již pod řadou oceňovaných titulů (Tristan a Isolda, Zrzavý Orm, Babu a papoušek).

Fotografie v tiskové kvalitě ke stažení: 
Plakát k inscenaci ke stažení: 
Image icon poster.jpg (805.12 KB)